top of page

About Us

私たち株式会社LOLは、日本のマンガやイラスト、コスプレ、音楽、同人活動など、日本が誇るいわゆるオタク分野を応援し、海外とのつながりを作り上げることを理念としています。 そんな我々と志近く、国会で奮闘されている藤末議員と出会い、度々意見交換をする中でウクライナの難民の方々の話になりました。

 

「食料などの生活必需品は世界中から寄贈されている。しかし、全く娯楽がない」 もしかすると「そんなこと当たり前だ」と思われる方もいらっしゃるかもしれません。しかし、本当にそれでいいのでしょうか。 娯楽とは、(あくまでも一般的な健全なものに限りますが)心の栄養です。

 

肉体的な生命を維持することは、当然第一優先。ただ、心の元気も届けてあげたい、マンガ世代の方々や次世代を担う子どもたちが心豊かに成長してもらいたい、と私たちは思ったんです。

 

そこで何ができるのか・・・私たちLOLは、自社運営サイトであるDoujin Worldをはじめとし、様々な言語に精通しております。 日本のマンガを!!! ウクライナ語に翻訳して!!! 避難した人に読んでもらえる!!! webサイトを作る!!! そんな思いを叶えるべく、当サイトを立ち上げました。 なので【ここで読める漫画・絵本は全て無料】です。 漫画家さん、絵本作家さんの善意で寄稿をしていただいております。 (御礼はクラウドファンディングで沢山の方から協力をいただいております)

 

是非、皆さんに漫画や絵本を楽しんでいただき、心の栄養にしていって下さい。 そしていつか環境が落ち着いた際で構いません。 寄稿をして下さった漫画家さん、絵本作家さんへお礼を述べていただけますと幸いです。

​(以下、ウクライナ語翻訳)

 

Ми в LOL Inc. маємо філософію підтримки так званих галузей отаку, якими пишається Японія, таких як японська манга, ілюстрації, косплей, музика та діяльність додзинсі, а також налагодження зв’язків із зарубіжними країнами.

 

Я познайомився з українськими біженцями, коли зустрічався та обмінювався думками з паном Фудзісуе, який бореться на сеймі біля нас.

 

«Їжу та інші предмети першої необхідності дарують з усього світу, а розваг немає». Можливо, деякі люди можуть подумати, що «це норма».

 

Але чи справді все гаразд? Розваги — це харчування розуму (поки він загалом здоровий). Підтримка фізичного життя, звичайно, є першочерговим завданням. Проте ми хотіли оживити дух наших сердець і заохотити покоління манги та дітей, які приведуть наступне покоління до духовного зростання.

 

Що ми можемо там зробити... Ми в LOL знайомі з різними мовами, включаючи наш власний сайт Doujin World. Японська манга! !! !! Перекладіть українською! !! !! Нехай це прочитають евакуйовані люди! !! !! Зробіть сайт! !! !! Ми запустили цей сайт, щоб виконати таке бажання.

 

Тому [усі манґи та книжки з картинками, які можна прочитати тут, безкоштовні]. Ми внесли свій внесок із добрими намірами художників манги та авторів книжок з картинками. (Дякую багатьом людям за співпрацю в краудфандингу.) Сподіваємося, що вам сподобаються манга та книжки з картинками та живитимуть своє серце. І не має значення, коли колись оточення заспокоїться. Ми були б вдячні, якби ви подякували художникам манги та авторам книжок з картинками за їхній внесок.

bottom of page